آزمایشگاه پلاگین و افزونه ها

  • می‌خواهید پیامک را به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود متصل کنید و از امکاناتی مثل خبرنامه پیامکی، تائید شماره موبایل با کد فعالسازی، اطلاع‌رسانی اتوماتیک پیامکی و … بهره‌مند شوید؟ تیم زرین اس ام اس برای راحتی شما اقدام به توسعه پلاگین، افزونه و ماژول‌های جامعی برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوای (CMS) محبوب و open-source کرده است.
وب سرویس پیامکی زبان Php
چنانچه میخواهید در نرم افزار خود که به زبان Php نوشته شده است از سیستم پیامک درون برنامه ای هوشمند استفاده کنید، می توانید از api پیامکی Php نیازپرداز استفاده کنید.
وب سرویس پیامکی زبان Delphi
چنانچه میخواهید در نرم افزار خود که به زبان Delphi نوشته شده است از سیستم پیامک درون برنامه ای هوشمند استفاده کنید، می توانید از api پیامکی Delphi نیازپرداز استفاده کنید.
وب سرویس ارسال و دریافت پیامک پایتون
اگر با زبان پایتون کار میکنین و نیاز به پیامک درون برنامه ای دارید می توانید از api پیامکی Python نیازپرداز استفاده کنید.
ماژول ارسال و دریافت پیامک WHMCS
چنانچه تمایل دارید در فروشگاه اینترنتی خود از سیستم پیامک درون برنامه و پیامک هوشمند استفاده کنید می توانید از ماژول ارسال و دریافت پیامکWHMCS نیازپرداز استفاده کنید.
وب سرویس پیامکی DotNetCore
اگر از فریم ورک .Net Core استفاده میکنید و نیاز به پیامک درون برنامه ای دارید می توانید از api پیامکی .Net Core نیازپرداز استفاده کنید.
ماژول ارسال و دریافت پیامک WooCommerce
چنانچه تمایل دارید در فروشگاه اینترنتی خود از سیستم پیامک درون برنامه و پیامک هوشمند استفاده کنید می توانید از ماژول ارسال و دریافت پیامک ووکامرس نیازپرداز استفاده کنید.
وب سرویس پیامکی زبان #C
اگر نرم افزار تحت ویندوز دارید که به زبان #C نوشته شده است و نیاز به پیامک درون برنامه ای دارید می توانید از api پیامکی #C نیازپرداز استفاده کنید.
ماژول ارسال و دریافت پیامک WordPress
چنانچه تمایل دارید در وب سایت وردپرسی خود از سیستم پیامک درون برنامه و پیامک هوشمند استفاده کنید می توانید از ماژول ارسال و دریافت پیامک وردپرسی نیازپرداز استفاده کنید.
تعرفه پایین
سامانه پیامکی زرین اس ام اس کمترین تعرفه پیامکی برای ارسال اس ام اس به شماره پیامک های مختلف ارائه می دهد
پشتیبانی قوی 24 ساعته
از مهمترین ویژگی های سامانه کارآمد، پشتیبانی آن سامانه است.سامانه پیامکی زرین اس ام اس با پشتیبانی 24 ساعته در هفته پاسخگوی مشکلات و سوالات شماست.
7 روز ضمانت بازگشت وجه
بعد از خرید سامانه پیامکی زرین اس ام اس در صورتی که از امکانات و ارائه خدمات سامانه راضی نبودین می توانید با تماس با پشتیبانی درخواست عودت وجه کنید.
بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده
سامانه نیازپرداز با ارائه گزارش تحویل دقیق فقط هزینه پیامک های تحویل داده شده را از کاربر می گیرد و هزینه پیام های تحویل داده نشده بازگشت داده می شود.